En nydelig lysstreng med en varm hvit glød og 8 tredimensjonale hvite stjerner, hver stjerne har 12 poeng. Sløyfen er for innendørs bruk, batteridrevet og med timerfunksjon, 6 timer på, 18 timer av, repeterende. En klassisk julepynt som du enkelt kan ha foran deg i alle vintermånedene for å spre lys og skape en koselig atmosfære hjemme. 3 AA-batterier er ikke inkludert. Brennetid ca. 80 timer. Integrert LED-belysning.

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Lysfargetone: | Varmhvitt Lys |
| Watt: | 0,2W |
| Høyde: | 10 cm |
| Lengde: | 210 cm |
| Dybde: | 12 cm |
| Ledningslengde: | 50 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 0,25 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 729-62 |





Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din