
| Farge: | Flerfarget |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Nei |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Lysfargetone: | Flerfarget |
| Høyde: | 300 cm |
| Bredde: | 300 cm |
| Lengde: | 1300 cm |
| Ledningslengde: | 1000 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 2lm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 0.692 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 3757-500 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din