
| : | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Type solcellelampe: | Vegg |
| Watt: | 4W |
| Høyde: | 5,4 cm |
| Bredde: | 12 cm |
| Dybde: | 13 cm |
| IP-klassifisering: | IP65 |
| Lumen: | 540lm |
| Material: | Metall, plast |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvekt: | 0,33 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | G40420/05 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din