
| Farge: | Grafitt |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 10 |
| Høyde: | 5.5 cm |
| Bredde: | 12 cm |
| Lengde: | 30 cm |
| IP-klassifisering: | IP65 |
| Lumen: | 350 |
| Material: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 1.25 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Utelampe: | Nedlys |
| Artikkel-ID: | O428WL-L10GF3K |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din