
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 14W |
| Høyde: | 37 cm |
| Bredde: | 35 cm |
| Dybde: | 11 cm |
| Lumen: | 760 lm |
| Material: | Metall / plast |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 0,62 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 18800-90 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din