
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 42W |
| Antall lyskilder: | 3 |
| Høyde: | 140 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Lengde: | 45 cm |
| Ledningslengde: | 190 cm |
| Material: | metall |
| Produktvekt: | 4.7 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Allmennbelysning |
| Artikkel-ID: | 19773-15 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din