
| Batteritid: | 6-10h |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Godkjent for utendørs bruk: | Ja |
| Watt: | 2,2W |
| Høyde: | 20 cm |
| Diameter: | 7,5 cm |
| Ledningslengde: | 1,5 cm |
| IP-klassifisering: | IP54 |
| Lumen: | 10-100lm |
| Material: | Aluminium |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 2200/2700K |
| Produktvekt: | 0.45 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 7835-330 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din