
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 0,5W |
| Antall lyskilder: | 10 |
| Lengde: | 8,4 cm |
| Ledningslengde: | 3,4 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 70lm |
| Material: | Gummi |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Kelvin: | 2500K |
| Volt: | 230V |
| Produktvekt: | 1 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 264010131 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din