
| Sokkel: | Integrert LED |
| Type batterilys:: | Gravlys |
| Watt: | 0,05W |
| Høyde: | 12 cm |
| Diameter: | 7 cm |
| Produktvekt: | 0,40 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 064-80 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din