
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 7W |
| Høyde: | 118 cm |
| Bredde: | 20 cm |
| Diameter: | 14 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Lumen: | 570lm |
| Material: | Glass, stål |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvekt: | 4,3 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Dekorasjon |
| Artikkel-ID: | 29698 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din