
| Farge: | Mørk grå |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 12W |
| Høyde: | 90 cm |
| Diameter: | 11 cm |
| IP-klassifisering: | IP54 |
| Lumen: | 610lm |
| Material: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 3,1 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 4058075205055 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din