
| : | Messing |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 45W |
| Høyde: | 7,6 cm |
| Diameter: | 80,5 cm |
| Ledningslengde: | 130 cm |
| Lumen: | 2925lm |
| Material: | Metall, glass |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 5,9 kg |
| Artikkel-ID: | P097PL-L45BS3K |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din