
| : | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 2,8W |
| Diameter: | 14 cm |
| Lengde: | 41,6 cm |
| Lumen: | 170lm |
| Installasjon vegglampe: | Fast montering/Skrus opp |
| Material: | Metall |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 0,5 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | G99946/76 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din