Batteridrevet dekorativ figur i form av en koselig snømann med LED-belysning. En nydelig dekorasjon som sprer julestemning i hjemmet. Drives av 3 AAA-batterier, ikke inkludert.

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,25W |
| Høyde: | 25 cm |
| Bredde: | 15 cm |
| Dybde: | 9 cm |
| Material: | Tekstil |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Produktvekt: | 0,12 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 991-51 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din