
| Farge: | RØD |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,25W |
| Høyde: | 26 cm |
| Bredde: | 18 cm |
| Dybde: | 9 cm |
| Material: | Tekstil |
| Produktvekt: | 0,11 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 991-97 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din