
| Farge: | Matt svart |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | GU10 |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Antall lyskilder: | 2 |
| Høyde: | 12 cm |
| Bredde: | 32 cm |
| Lengde: | 12 cm |
| Material: | metall |
| Produktvekt: | 0.7 kg |
| Antall lamper i spotlight: | 2 |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Spotlight: | Rett |
| Artikkel-ID: | G99728/76 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din