
| : | Kopper |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 4W |
| Høyde: | 218 cm |
| Bredde: | 18 cm |
| Lengde: | 137 cm |
| Ledningslengde: | 210 cm |
| Lumen: | 2520lm |
| Material: | Metall, glass |
| Kelvin: | 2200K-3300K |
| Produktvekt: | 7 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 74420/07/65 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din