
| Farge: | Gjennomsiktig |
| Sokkel: | GU10 |
| Dimbar: | 3-trinns dimbar med bryter |
| Watt: | 6W/3,3W/1,2W |
| Høyde: | 5,2 cm |
| Diameter: | 5 cm |
| Lumen: | 360/180/50 |
| Kelvin: | 3000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvekt: | 0.072 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 7733135 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din