Vakker julekrans med 25 gule LED-lys, dekorative kuler, sløyfe og teksten «God jul». Timerfunksjon (9 timer) gjør den enkel å bruke. Brennetid ved batteridrift opptil 200 timer. Drevet av 4xAA-batterier (1,5V), batterier er ikke inkludert. Perfekt for døren eller veggen – Sprer varm julestemning. Leveres med 20 cm ledning til batteriboks.

| Farge: | Grønn |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Høyde: | 40 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Ledningslengde: | 20 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 3lm |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2000-2100K |
| Produktvekt: | 0.39 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 3784-800 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din