
| Farge: | Gjennomsiktig |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Type solcellelampe: | Dekorasjon |
| Høyde: | 10 cm |
| Bredde: | 180 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvekt: | 0,02 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 480-10 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din