
| Oppheng: | Henges på takkrok |
| Sokkel: | G9 |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Antall lyskilder: | 12 |
| Høyde: | 56 cm |
| Diameter: | 67 cm |
| Ledningslengde: | 250 cm |
| Material: | Stål, glass |
| Produktvekt: | 4,32 kg |
| Produksjonsland: | SE |
| Artikkel-ID: | HB166624123420 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din