
| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 6W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 54,5 cm |
| Bredde: | 26,5 cm |
| Dybde: | 26,5 cm |
| Ledningslengde: | 30 cm |
| Material: | Aluminium, akryl |
| Produktvekt: | 2.6 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 107987 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din