
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 50W |
| Høyde: | 7 cm |
| Bredde: | 21 cm |
| Lengde: | 26,7 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 4500 lm |
| Material: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000 K |
| Produktvekt: | 1,1 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Utelampe: | Bevegelsessensor |
| Artikkel-ID: | 4058075239593 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din