
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 50W |
| Høyde: | 130 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Lumen: | 350lm |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 2.76 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Leselampe |
| Artikkel-ID: | 735624 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din