
| Farge: | Grafitt |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Type solcellelampe: | Mark |
| Høyde: | 50 cm |
| Bredde: | 17 cm |
| Dybde: | 17 cm |
| Lumen: | 10lm |
| Material: | Metall, plast |
| Produktvekt: | 0,65 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 481-40 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din