
| : | Hvit |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 12W |
| Høyde: | 5,5 cm |
| Diameter: | 26 cm |
| Lumen: | 1400lm |
| Material: | Metall, plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 0,3 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | G80895/05 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din