
| Farge: | Varm hvit |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Med fjernkontroll (inkludert) |
| Watt: | 60W |
| Høyde: | 13 cm |
| Diameter: | 58 cm |
| Lumen: | 7000 |
| Material: | plast, metall |
| Kelvin: | 3000-6500K |
| Produktvekt: | 1.8 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | G96970/75 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din