Erna er en vakker krans med mørkegrønne nåler laget av PE-materiale som ser veldig naturlig ut. Denne kransen er ca. 50 cm i diameter og lyser opp med 30 varmhvite duggdråpe-LED-dioder. Utstyrt med en timer, 6 timer på, 18 timer av, repeterende. Leveres med en 50 cm kabel til batteriboksen. Kransen drives av 3 AA-batterier (ikke inkludert). Brennetid ca.: 150 timer.

| : | Grønn |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Lysfargetone: | Varmhvitt Lys |
| Watt: | 0,34W |
| Diameter: | 50 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslengde: | 50 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 0,65 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 613-02 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din