
| Farge: | Sand |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 156,5 cm |
| Diameter: | 29 cm |
| Ledningslengde: | 1,2 cm |
| Material: | Jern, tekstil |
| Produktvekt: | 2,2 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Allmennbelysning |
| Artikkel-ID: | 1884027 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din