
| Sokkel: | E10 |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 3W |
| Høyde: | 5,5 cm |
| Diameter: | 1,8 cm |
| Lumen: | 17lm |
| Produktvekt: | 0,01 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 305-01 |





Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din