
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 96 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Lengde: | 25 cm |
| Ledningslengde: | 30 cm |
| Material: | Aluminium, akryl |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 1.3 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 108173 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din