
| Farge: | Sølv |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 0,95W |
| Høyde: | 3,65 cm |
| Bredde: | 9,24 cm |
| Lengde: | 10,25 cm |
| IP-klassifisering: | IP54 |
| Lumen: | 40lm |
| Material: | Polykarbonat |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvekt: | 0,15 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Utelampe: | Bevegelsessensor |
| Artikkel-ID: | 4099854531378 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din