
| Farge: | Bronse |
| Sokkel: | E27 |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 35.7 cm |
| Diameter: | 20.3 cm |
| Dybde: | 25.4 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Material: | Aluminium, klart glass |
| Produktvekt: | 2.65 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Utelampe: | Rundstrålende |
| Artikkel-ID: | KL-DELISON-M-RZ |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din