
| Farge: | Hvit |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Romstørrelse: | 10-20m² |
| Belysning i takvifte: | Ja |
| Fjernkontroll inkludert: | Ja |
| Watt: | 42W |
| Høyde: | 37,5 cm |
| Diameter: | 90 cm |
| Lumen: | 1250lm |
| Material: | MDF, stål, glass |
| Kelvin: | 3000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvekt: | 5,2 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 7242040 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din