
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 8W |
| Høyde: | 22,5 cm |
| Bredde: | 16 cm |
| Dybde: | 9,5 cm |
| Lumen: | 800lm |
| Installasjon vegglampe: | Fast montering/Skrus opp |
| Material: | PMMA |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 3000/4200/6500K |
| Produktvekt: | 0,5 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 4058075838680 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din