
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 21W |
| Høyde: | 174 cm |
| Diameter: | 28 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Lumen: | 862lm |
| Material: | Metall |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvekt: | 3,4 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Uplight |
| Artikkel-ID: | 03745/25/30 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din