
| Farge: | Sand svart |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 40W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 171 cm |
| Bredde: | 15 cm |
| Lengde: | 36.5 cm |
| Ledningslengde: | 250 cm |
| Material: | metall |
| Produktvekt: | 4.8 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 4100570-4007 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din