
| Farge: | Svart |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 12,5W |
| Høyde: | 110 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Lengde: | 101 cm |
| Lumen: | 3600; 2250 |
| Material: | stål, tre, plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 2.773 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 99624 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din