
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | E27 |
| Dimbar: | Ja |
| Produsert i Europa: | Ja |
| Watt: | 20W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 13,6 cm |
| Bredde: | 16,7 cm |
| Lengde: | 25,3 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Material: | Aluminium |
| Produktvekt: | 1.79 kg |
| Produksjonsland: | SE |
| Artikkel-ID: | 7205086 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din