Birka bordlampe i sortlakkert metall og messingdetaljer på; svingbar arm, inkludert tekstilskjerm. Maks 60W E27, ikke inkludert. Strømbryter på lampeskjermen for enkelhets skyld.

| Farge: | Svart |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 61 cm |
| Bredde: | 30 cm |
| Lengde: | 35 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | metall/tekstil |
| Produktvekt: | 2 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 18768-15-25 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din