
| Farge: | Svart |
| Dimbar: | Nei |
| Høyde: | 24 cm |
| Bredde: | 7 cm |
| Lengde: | 9 cm |
| Ledningslengde: | 30 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Material: | Aluminium |
| Produktvekt: | 0.32 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 106940 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din