
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 4W |
| Høyde: | 15,2 cm |
| Bredde: | 11 cm |
| Dybde: | 7,3 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 230lm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 0,40 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Utelampe: | Bevegelsessensor |
| Artikkel-ID: | 9451816 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din