
| : | Messing |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 7W |
| Høyde: | 8 cm |
| Bredde: | 10 cm |
| Lengde: | 41 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 433lm |
| Material: | Metall, plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 0,43 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Baderomslampe: | Vegglampe |
| Artikkel-ID: | 68241-41SB |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din