
| Farge: | Hvit |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Høyde: | 4,5 cm |
| Diameter: | 9,6 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 650 |
| Kelvin: | 3000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvekt: | 2.7 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | V6084-10 |








Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din