Elegant adventslysestake formet som en bue. Laget av tre og beiset i valnøttbrun overflate. Plasser den enkle, men elegante lysestaken i et vindu eller på en hylle. En gave til en herlig julestemning. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 5 utskiftbare E10-pærer (55V).

| Farge: | Brun |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3W |
| Høyde: | 33 cm |
| Diameter: | 51 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Tre |
| Produktvekt: | 0,55 kg |
| Produksjonsland: | IN |
| Artikkel-ID: | 214-83-1 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din