
| : | Messing/svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 23W |
| Høyde: | 128,5 cm |
| Diameter: | 38 cm |
| Lumen: | 922lm |
| Material: | Metall, silikon |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvekt: | 3,1 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Allmennbelysning |
| Artikkel-ID: | EU62332GO |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din