
| : | Svart |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | E14 |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Antall lyskilder: | 2 |
| Høyde: | 19 cm |
| Bredde: | 8,4 cm |
| Lengde: | 31 cm |
| Material: | Metall |
| Produktvekt: | 0,42 kg |
| Antall lamper i spotlight: | 2 |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Spotlight: | Rett |
| Artikkel-ID: | 62113/06 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din